O firmie

Poznaj nas

F.P.H.U.”ANDES” Agnieszka Radzioch oferuje szeroki asortyment produktów i usług, w kraju oraz za granicą. Z miłości do koni i pasji, jaką jest jazda konna, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, aby kompleksowo, w jednym miejscu znaleźli wszystko, czego może potrzebować prawdziwy miłośnik koni.

Nasza Firma powstała w 2014r. Głównym profilem działalności jest sprzedaż przyczep dla koni. Jesteśmy Oficjalnym Dystrybutorem przyczep wiodącej w całej Europie marki Bockmann, która od 1956 roku ulepszała, unowocześniała, i podnosiła standardy obowiązujące przy transporcie koni. W produkcji przyczep zachowany jest wysoki standard jakości materiałów do produkcji, a także inteligentne rozwiązania szczegółowe.

Oprócz nowych przyczep dla koni posiadamy w ofercie przyczepy używane (Boeckmann, Humbaur, Blomert, Meyer, Cheval), przyczepki samochodowe, koniowozy, a także oryginalne części zamienne i zamienniki.

Każdy klient otrzymuje pomoc w zakresie rejestracji przyczepy, ubezpieczeń oraz leasingu. Zapewniamy serwis przyczep nowych oraz przeglądy posezonowe przyczep używanych.

Oferujemy dowóz przyczepy do klienta, a przy zakupie nowej, istnieje możliwość zostawienia dotychczasowo używanej, w rozliczenie.
W naszym sklepie internetowym, każdy znajdzie coś dla siebie, dla konia, do stajni i do przyczepy. Posiadamy małą szwalnię, w której powstają produkty ANDES: czapraki, derki, a także pokrowce na przyczepy dla koni.

Zapraszamy do współpracy!
FIRMA ANDES